O nas


Aby robić coś najlepiej na świecie trzeba to kochać – my kochamy lody! Zanim trafią one do waszych wafelków przechodzą bardzo długą drogę. To godziny tworzenia nowych kompozycji, setki prób i wyszukiwanie odpowiedniej jakości składników. Tworzenie lodów to jednak nie tylko miłość i pasja, ale też odpowiedzialność. Gwarantujemy Wam, że nasze lody są nie tylko pyszne, ale też w 100 procentach naturalne.

Owoce, czekolada, śmietanka, miód, pistacje, masło – tylko naturalne produkty. W Lód Miód nie ma kompromisów: nie ma konserwantów, sztucznych barwników, smakowych past czy gotowych półproduktów. Sami żyjemy świadomie, zdrowo się odżywiamy i tworzymy lody z myślą o swoich dzieciach. Pamiętajcie – lody rzemieślnicze i naturalne to nie to samo. Rzemieślnicza produkcja jest mniejsza od przemysłowej, ale nie wyklucza to stosowania komponentów. U nas jest tylko naturalnie!

Photos

Karim - agent do zadań specjalnych


Naturalne składniki to nie wszystko, trzeba je odpowiednio połączyć. To zadanie Karima, naszego głównego technologa. Zanim stworzył pierwszy lodowo-miodowy smak, przez wiele lat zajmował się tematem lodów (produkcją, urządzeniami, komponentami). Karim jest też choco comando, czyli specjalistą od lodowych tematów marki Barry Callebaut, jednego z największych producentów na świecie najwyższej jakości belgijskiej czekolady. To nazwisko to marka wśród fachowców od lodów w całej Polsce, a także poza nią.

Photos

Rodzinna marka


Lód Miód ma już 29 punktów – wszystkie prowadzą członkowie rodziny i przyjaciele. Wszystkich łączy pasja i miłość do lodów, bo przecież od niej wszystko się zaczęło.

Photos