Lód Miód w Twoim lokalu


Lód Miód – najlepsze lody naturalne w Twoim lokalu

Prowadzisz kawiarnię, restaurację lub sezonowy punkt gastronomiczny? Chciałbyś latem rozszerzyć swoją ofertę o wyjątkowe lody? Teraz masz taką możliwość – Lód Miód zaprasza do współpracy nowych partnerów!

Co możemy Ci zaoferować

Oczywiście najlepsze lody, ale o tym już wiesz, dlatego właśnie tu jesteś😀 Współpraca z Lód Miód daje Ci świetną okazję, by rozszerzyć własną działalność, uatrakcyjnić codzienną ofertę i zwiększyć zyski firmy. Szukamy ludzi, którzy kochają lody, a przede wszystkim cenią najwyższą jakość produktów i standardów ich podawania - chcemy się rozwijać właśnie z takimi partnerami.

Aby rozpocząć lodowo-miodową przygodę należy dysponować niewielką ilością wolnego miejsca i zapałem do działania. My zadbamy, abyś stał się profesjonalnym sprzedawcą lodów: pomożemy w wyborze witryny, dostarczymy produkty, przeszkolimy personel i przygotujemy projekty menu.

Czego potrzebujesz, aby zacząć swoją przygodę z lodami Lód Miód

Potrzebujesz dobrych chęci i wygospodarowania niewielkiej przestrzeni, w które umieścisz witrynę z lodami Lód Miód. Ta najmniejsza zajmuje niecały metr kwadratowy przestrzeni i mieści w sobie 4 podstawowe smaki lodów. Masz ochotę na więcej? Zaproponuj swoim gościom 8, a nawet 10 różnych kompozycji. Gdy witryna jest już wybrana, oznaczamy ją brandem Lód Miód, wieszamy menu i szkolimy personel. Nie martw się o zatowarowanie. Nie tylko doradzimy ci, jakie smaki wybrać, ale również kompleksowo zaopatrzymy cię we wszystkie produkty i akcesoria potrzebne do sprzedaży lodów. Wraz z lodami dostarczamy wafelki, kubeczki, łopatki czy serwetki. Dzięki temu składanie zamówienia jest dziecinnie proste, a ty dodatkowo oszczędzasz korzystając z rabatów Lód Miód.

Zasady współpracy

Jeżeli posiadasz własną witrynę z zamykanymi, okrągłymi kuwetami, współpracę możemy zacząć już dzisiaj (z uwagi na dbałość o najwyższą jakość zastrzegamy sobie możliwość sprawdzenia stanu technicznego urządzenia). Jeżeli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem skierujemy cię do naszego partnera, u którego kupisz sprawdzoną witrynę w atrakcyjnej cenie.

Następnym krokiem jest techniczna organizacja miejsca do sprzedaży, szkolenie i pierwsza dostawa lodów. Logistyka dostaw uzależniona jest od ilości zakupów i lokalizacji punktu. Podczas całego okresu trwania umowy będziemy dbać o rozwój i promocję marki oraz gwarantować pomoc i wsparcie naszym partnerom, którzy od teraz wejdą do naszej coraz większej lodowej rodziny.

Koszty inwestycji

Całkowite koszty inwestycji wahają się w przedziale 12-20 tys. zł netto i są w głównej mierze uzależnione od wielkości witryny, jaką wybierzesz. Kwota ta obejmuje zarówno zakup urządzeń i drobnego wyposażenia, ale również oklejenie witryny, wydruk menu oraz pierwsze zatowarowanie. Co ważne - w czasie trwania współpracy płacisz tylko za zakupione lody i dodatki, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Kontakt

Więcej informacji na temat współpracy z Lód Miód uzyskasz u Ewy Soliman, lodmiod@lodmiod.pl, tel. 534 154 224

Hurtowa sprzedaż lodów


Chcesz otworzyć punkt z lodami pod własną nazwą, a może prowadzisz kawiarnię, cukiernię lub restaurację? Ta propozycja przygotowana jest z myślą o Tobie. Poza lodami sygnowanymi marką Lód Miód produkujemy również lody na indywidulane zamówienie naszych partnerów.
Co oferujemy?
1. Receptury opracowywane przez technologów Lód Miód
2. Lody wyprodukowane w profesjonalnym zakładzie spełniającym wszystkie wymagania sanitarno-higieniczne
3. Możliwość stworzenia smaków na indywidualne zamówienie oraz lodów pod własną marką
4. Elastyczność współpracy
5. Szkolenia dla partnerów

Więcej informacji udziela Ewa Soliman, tel. 534 154 224.

Współpraca franczyzowa


Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą franczyzową w sezonie 2022 prosimy o odesłanie wypełnionego formularza na adres lodmiod@lodmiod.pl. Zgłoszenia przyjmowane i rozpatrywane są do końca roku                     2021. Uprzedzamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.