Masz pytania ?
Odezwij się!

lodmiod@lodmiod.pl 786 902 297 Instagram Facebook

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku
do soboty w godzinach 9:00 – 17:00

Przekonaj się jak smakuje prawdziwa jakość!

Jesteśmy producentem lodów, dla którego pasja i jakość to kluczowe elementy każdej porcji. Nasze unikalne receptury, starannie wyselekcjonowane składniki oraz ręczne wykonanie sprawiają, że nasze lody są prawdziwym rarytasem dla smakoszy. Jako rodzinna firma działająca od 2017 roku, przykładamy się do każdej partii lodów, aby dostarczać niezapomniane doznania smakowe naszym klientom i kontrahentom.

zapytaj nas o współpracę

Lody naturalne

Jako rodzinna firma działająca od 2017 roku, przykładamy się do każdej partii lodów, aby dostarczać niezapomniane doznania smakowe naszym klientom i kontrahentom.

#LÓDMIÓD oferuje naturalne lody tworzone z pasją i dbałością o jakość - bez sztucznych dodatków czy konserwantów. Oto właśnie nasz sekret!

Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami i użyciu sezonowych składników tworzymy unikalne smaki dostępne jedynie u nas. Nasze ręcznie wykonane lody to mieszanka kreatywności, staranności i autentycznych smaków, które zachwycą każde podniebienie. zapytaj nas o współpracę

Autorskie receptury

Nasze autorskie receptury są nie tylko owocem naszej kreatywności, ale również starannej analizy i dopasowania do zróżnicowanych gustów naszych klientów.

Stale eksplorujemy nowe kombinacje smakowe, starając się reagować na zmieniające się sezonowo oczekiwania rynku. W naszych lodach nie ma ograniczeń – jesteśmy gotowi na wyzwanie stworzenia lodów dokładnie takich, jakie sobie wyobrażasz.

To właśnie nasze autorskie receptury pozwalają nam tworzyć niepowtarzalne smaki, które zaskakują i zachwycają naszych klientów i kontrahentów. poznaj nas

Co nas wyróżnia?

Produkcja naturalnych lodów to wykorzystanie świeżych, wysokiej jakości składników, co przekłada się na ich smak i wartość odżywczą. Proces ten eliminuje sztuczne dodatki i konserwanty, co sprawia, że są one zdrowszą alternatywą dla osób świadomych swojego zdrowia

Naturalne składniki bez sztucznych dodatków

Stawiamy wyłącznie na naturalne składniki, bez sztucznych dodatków czy konserwantów, co gwarantuje autentyczne i zdrowe smaki w naszych lodach.

Kreatywność w recepturach

Nasza innowacyjność przejawia się w ciągłym poszukiwaniu nowych, unikalnych receptur, które zaspokajają różnorodne gusta naszych klientów.

Dostosowanie do preferencji

Elastyczność w dostosowywaniu się do wymagań klientów pozwala nam tworzyć spersonalizowane lody, dopasowane do indywidualnych preferencji smakowych.

Pasja i dążenie do doskonałości

Nasza pasja włożona w każdą partię lodów gwarantuje nie tylko ich wyjątkowy smak, ale i najwyższą jakość.

Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD Obserwuj nas w social mediach. Instagram : @lod_miod Facebook : @LÓD MIÓD

Wybieraj smaki, które trafiają w gusta!

Zamawiaj te smaki, które cieszą się największym powodzeniem w Twoim lokalu. Kupuj lody w rozsądnej cenie, tak, by maksymalizować swój zysk!

zapytaj nas o współpracę

Zaufali nam: