Masz pytania ?
Odezwij się!

lodmiod@lodmiod.pl 786 902 297 Instagram Facebook

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku
do soboty w godzinach 9:00 – 17:00

13.02.2024 wróć do aktualności

Znamy już datę Ice Cream Run 2024. Nie przegap i zapisz się na wydarzenie by być na bieżąco z zapisami!

Już 12 maja wraca najsłodszy bieg w kraju, na którym nie może zabraknąć żadnego biegowego łasucha! Ice Cream Run to kultowe wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie! To zasługa atmosfery, której nie znajdziecie na żadnych innych biegach, a którą tworzycie Wy, biegacze!

Najlepszymi lodami w mieście niezmiennie od pierwszej edycji karmić Was będziemy my! Nieustannie podnosimy sobie razem z Runoholikiem poprzeczkę, więc jak zawsze zrobimy wszystko, by smak tego biegu pozostał z Wami na cały rok! Zasady znacie – Biegamy, żeby jeść! Jemy, żeby biegać! Przed każdym z Was do pokonania będzie dystans 5 km. Jednak medal na Waszej szyi zawiśnie dopiero wtedy, gdy na mecie zjecie ogromne porcje lodów! Na miejscu jak zawsze nie zabraknie atrakcji i akcji charytatywnych! Bądźcie czujni!

Więcej informacji przedstawimy Wam niebawem. Będzie nam bardzo miło jeśli puścicie wydarzenie dalej w świat! Zapisy na bieg startują w kwietniu. Link do wydarzenia na Facebooku: Ice Cream Run 2024 z Lód Miód